Sme licencovaný CrossFitový gym

Licencovaný CrossFitový gym

Sme na trhu od 2016 roku. CrossFit bol a pre nás aj stále je, cesta k zdravšiemu telu. Nie je o výkonoch. Je o rovnováhe, komunite, radosti. Je to životný štýl.

Naším cieľom je inšpirovať a motivovať ľudí k pravidelnému pohybu, aby sa ich životy stali lepšími. Sme presvedčení, že ak niečo robíme deň za dňom alebo v pravidelných intervaloch, stávame sa lepšími osobami.

Preto sa denne snažíme podporovať klientov pri dosahovaní ich osobných cieľov a tak zlepšovať ich zdravie a zároveň spolu s nimi vytvárať skvelú atmosféru v našej športovej komunite.

"Jedným slovom: KOMUNITA. Dlho sa tvorí, ale stojí to za to."

– Róbert Rybanský (Majiteľ a zakladateľ)

Róbert Rybanský

Športom som žil takmer celý život (bojové športy, futbal, hádzaná) začínal som v gastronómii a pracoval v bratislavských podnikoch ako barman, čo ma naučilo precíznosti v práci. Vypracoval som sa, ale onedlho mi bolo jasné, že toto nebude moja cesta.

Môj začiatok cesty k niečomu vlastnému bol ten, že som mal oči otvorené a chopil sa príležitosti. A tak som založil prvý Gym zameraný na funkčný tréning – Iron Life gym, s plochou cca 300m2, mal som 26rokov. V roku 2016 som otvoril svoj druhý Gym, CrossFit Senec – už ako oficiálny CrossFit 2020 – po úspešnom CrossFit Senec je čas sa posunúť sa ďalej: otvárame Falcon 1 CrossFit.

My nepredávame činky, náradie v gyme a ani nám nikto neplatí za priestor. Kľúčový je práve ten pocit, že niekam patrím, že nikomu okolo nevadia moje kilá navyše, nikto sa mi nesmeje, absolútna socializácia, ktorej súčasťou sú dokonca aj veľmi silní introverti. Vďaka CrossFitu vznikajú nové priateľstvá a vzťahy. Žiadne nadľudské výkony, len radosť z pohybu a z atmosféry. Chceme byť priestor, kde dokážeme na chvíľu vypnúť od bežných povinností

Priestory centra

Stále váhaš?

Neboj sa máme dosť vybavenia pre všetkých. 20 drepovacích staníc a šplh na lane do výšky 8m pre tých, ktorí nemajú strach z výšok.

Naším cieľom je inšpirovať a motivovať ľudí k pravidelnému pohybu, aby sa ich životy stali lepšími. Sme presvedčení, že ak niečo robíme deň za dňom alebo v pravidelných intervaloch, stávame sa lepšími osobami.

Najmodernejšia výbava

Dosť vybavenia pre všetkých. 20 drepovacích staníc a šplh na lane do výšky 8m pre tých, ktorí nemajú strach z výšok. Skvelý event priestor s možnosťou zabezpečenia cateringu.

 • Falcon 1 CrossFit má plochu 1000+ m2
 • Najmodernejšie zariadenie, 20 drepovacích staníc, nový unikátny interiér
 • Má skvelú polohu v meste, poskytuje 14 parkovacích miest pre klientov
 • medzimestská zastávka je hneď vedľa haly, MHD je priamo pred halou (50m)

Profesionálni tréneri

Je samozrejmosť, že u nás nájdete len tých najlepších ľudí: TRÉNEROV. Takých, ktorí pochopia, že ste mali ťažký deň v práci a preto vás nebudú do ničoho tlačiť. Budú kvalifikovaní na to, aby vytvárali atmosféru akou je známy CrossFit Senec. Preto nemusia mať titul ani špeciálne vzdelania.

My si ich vychováme a vždy ich budeme podporovať v ďalšom vzdelávaní. Budú vás inšpirovať a na tréningoch motivovať a pristupovať k vám individuálne.

Možnosti pre všetkých

 • Ako prví sme začali s Ladies Power a všetky tieto tréningy sú pravidelne plné.
 • Dlhovekosť v pohybe je tiež náš projekt, kde cvičia seniori a tých je momentálne v CrossFit Senec 16.
 • S programom BURN sme začali pred rokom. Nie je potrebné si tu robiť On Ramp kurz a tento program je venovaný hlavne spaľovaniu kalórií.
 • Venujeme sa aj deťom. Snažíme sa ich naučiť základné pohyby, pracovať na koordinácii, na ich reakciách, aby toto všetko mohli zúročiť aj v športe. Ostatné programy ako gymnastika a CrossFit je úplnou samozrejmosťou.

Aplikácia WODIFY

Je tvoj tréningový denník: jedinečná aplikácia používaná v CrossFit Senec a teraz už aj vo Falcon 1 CrossFit.

 • jednoduchá rezervácia a prihlasovanie sa na tréningy aj niekoľko dní dopredu
 • každé ráno vidíš, aký tréning ťa čaká
 • nevieš presne čo sa cvičí? Nevadí, v Appke nájdeš aj videá
 • môžeš komentovať výkony svojich kamarátov na tréningu, lajkovať výsledky, či pochváliť ostatných členov komunity
 • appka funguje aj ako nutričný denník, ktorý môžeš poslať svojmu trénerovi na recenziu. Tréner ti tvoju stravu môže okomentovať a odporučiť riešenie
 • v aplikácii vidíš, koľko vstupov si počas mesiaca vyčerpal
 • aplikácia je zadarmo a je dostupná pre Android aj iOS