Skúšobný týždeň

Skúšobný mesiac ZADARMO

Falcon 1 CrossFit mení pravidlá hry! Otvárame svoje brány širšie než kedykoľvek predtým, pretože novým členom dáme – Celý mesiac CrossFit-u ZADARMO!

Je CrossFit pre Vás?

Táto jedinečná príležitosť je odpoveďou na vaše tiché otázky a váhania. Vieme, že skutočná hodnota našich služieb sa najlepšie pozná na vlastnej koži, a presne to vám chceme umožniť.

Prečo celý mesiac zadarmo?

Všetci vieme, že silný návyk sa formuje za 21 a viac dní. Naša ponuka je viac než férová – je to šanca zažiť transformáciu, ktorá môže zmeniť váš život. Mesiac plný tréningov vám dá dostatok priestoru nielen na to, aby ste sa fyzicky posilnili, ale aby ste sa stali súčasťou našej "prudko návykovej atmosféry".

Čo vás čaká?

Atmosféra plná energie, podpory a spolupatričnosti. Falcon 1 CrossFit je komunita, kde sa podporujeme, motivujeme a spoločne rastieme.
Pre nováčikov? Máme špeciálne navrhnuté tréningy "CrossFit Basics", aby ste sa mohli pohodlne oboznámiť s metodikou CrossFit-u bez zbytočného tlaku.

skúšobný týždeň

Ako sa zapojiť?

Registrácia je jednoduchá. Stačí vyplniť formulár nižšie a všetky informácie vám prídu do emailovej schránky. Nechajte sa vtiahnuť do sveta, kde každý tréning je novým dobrodružstvom. Vo Falcon 1 CrossFit veríme, že každý má potenciál prekonávať svoje limity. Táto ponuka je naším pozvaním pre vás – objavte silu, ktorú vo vás CrossFit prebudí. Sme presvedčení, že po mesiaci s nami už nebudete chcieť ísť inam.

Tešíme sa na vašu návštevu a spoločné tréningy.

Registračný formulár

Súhlasím so správou a spracovaním mojich osobných údajov v spoločnosti X-WOD s.r.o. Sídlo: Fučíkova 8, 903 01 Senec, IČO: 47984911. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy zákazníkov našej spoločnosti v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.